Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Boboc Cătălin
președinte din 3 feb. 2014
PNL 03.02.2014
2. Secretari Coste Marius
secretar din 9 noi. 2015
PSD 09.11.2015
3.   Federovici Doina Elena PSD  
4. Membri Bodea Cristian Petru PNL 04.02.2015
5.   Chelaru Ioan PSD  
6.   Dincă Mărinică PNL  
7.   Donțu Ovidiu Liviu PSD  
8.   Jipa Florina Ruxandra PSD 03.02.2014
9.   Miron Vasilica Steliana PNL 01.10.2014

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Chiuariu Tudor-Alexandru PNL   03.02.2014
2. Vicepreședinți Donțu Ovidiu Liviu PSD 03.02.2014 09.11.2015
3.   Greblă Toni neafiliat    

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL   04.02.2015
2. Ghișe Ioan PLC 30.09.2014 01.10.2014
3. Grapă Sebastian neafiliat   30.09.2014
4. Greblă Toni neafiliat   18.12.2013
5. Miron Vasilica Steliana PNL   03.02.2014
6. Nicolae Șerban PSD 03.02.2014 24.11.2014
7. Olosz Gergely UDMR   13.05.2013
8. Pataki Csaba UDMR 21.05.2013 01.07.2016
9. Tișe Alin Păunel PNL   01.07.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 8:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro