Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Pașcu Ioan Mircea PDSR  
2. Vicepreședinți Drăgănescu Ovidiu-Virgil
vicepreședinte din 18 sep. 1997
PNL 18.09.1997
3. Secretari Ioniță Mihail-Gabriel PNȚCD  
4.   Tudor Marcu PRM  
5. Membri Ana Gheorghe PDSR  
6.   Babiuc Victor PNL 03.04.2000
7.   Barde Tănase PNȚCD 02.10.2000
8.   Bivolaru Gabriel PDSR  
9.   Dumitrescu Paul Adrian PNL  
10.   Gheorghiu Mihai PNȚCD  
11.   Ghidău Radu PNȚCD 04.02.1999
12.   Ionescu Constantin PNȚCD  
13.   Kovacs Carol-Emil PNL  
14.   Matei Vasile PDSR 11.12.1997
15.   Moiceanu Constantin USD-PSDR  
16.   Onaca Dorel-Constantin PDSR  
17.   Popa Virgil PDSR  
18.   Rákóczi Ludovic UDMR  
19.   Sandu Alecu USD-PD  
20.   Spătaru Liviu neafiliat 20.03.2000
21.   Stănescu Alexandru-Octavi PDSR  
22.   Șerban George PNL 30.06.1998
23.   Vasilescu Valentin. PNȚCD  
24.   Văsioiu Horia USD-PD  
25.   Vâlcu Mircea PUNR  
26.   Vilău Ioan Adrian PDSR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Georgescu Costin PNL 02.06.1997
2.   Nică Mihail PNȚCD 04.09.2000

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Barde Tănase PNȚCD 04.02.1999
2. Dragu George PDSR 07.04.1997
3. Georgescu Costin PNL 02.06.1997
4. Matei Vasile PDSR 19.12.1996
5. Nică Mihail PNȚCD 04.09.2000
6. Petrescu Ovidiu Cameliu PDSR 19.12.1996

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 6:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro