Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Canacheu Costică PD-L  
2. Vicepreședinți Bejinariu Eugen
vicepreședinte din 13 apr. 2011
PSD  
3.   Săniuță Marian-Florian neafiliat  
4.   Scutaru Adrian George PNL  
5. Secretari Ana Gheorghe PSD  
6.   Bădălan Eugen PD-L  
7. Membri Bădulescu Adrian PD-L  
8.   Calimente Mihăiță PNL  
9.   Dumitru Georgică PNL  
10.   Korodi Attila UDMR 08.05.2012
11.   Liga Dănuț PD-L  
12.   Mircovici Niculae Mino.  
13.   Mocioalcă Ion PSD  
14.   Morega Dan Ilie neafiliat  
15.   Niță Constantin PSD  
16.   Oprea Gabriel Prog. 16.02.2009
17.   Pirpiliu Ștefan Daniel neafiliat  
18.   Rebenciuc Neculai PD-L  
19.   Rusu Valentin PNL 20.10.2009
20.   Stroe Radu PNL 08.02.2010
21.   Tîlvăr Angel PSD  
22.   Țaga Claudiu Prog. 08.03.2011
23.   Vlase Petru Gabriel PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Frunzulică Doru-Claudian Prog. 18.10.2011
2. Pálfi Mózes Zoltán UDMR 31.08.2011
3. Pop Georgian PSD 08.03.2011
4. Popescu Cosmin Mihai PD-L 23.11.2010
5. Preda Cezar-Florin PD-L 04.03.2009
6. Vreme Valerian PD-L 20.10.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 14:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro