Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Vicepreședinți Fifor Mihai-Viorel
vicepreședinte din 23 feb. 2021
PSD  
2.   Georgescu Nicolae PSD  
3.   Moldovan Sorin-Dan PNL  
4.   Rodeanu Bogdan-Ionel USR  
5. Secretari Coarnă Dumitru PSD  
6. Membri Andrei Alexandru-Ioan PNL 07.12.2021
7.   Ardelean Ben-Oni PNL 15.12.2021
8.   Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL  
9.   Chelaru Mircia AUR 01.02.2021
10.   Cozma Adrian-Felician PNL  
11.   Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL  
12.   Cristescu Radu-Mihai PSD  
13.   Fălcoi Nicu USR  
14.   Grindeanu Sorin Mihai PSD  
15.   Kulcsár-Terza József-György UDMR  
16.   Mărgărit Mitică-Marius PSD 21.12.2021
17.   Molnar Radu-Iulian USR  
18.   Popescu Pavel PNL 24.02.2021
19.   Rasaliu Marian-Iulian PSD  
20.   Roman Nicolae AUR 01.02.2021
21.   Rujan Dumitru PNL  
22.   Salan Viorel PSD  
23.   Simonis Alfred - Robert PSD  
24.   Toda Daniel-Liviu USR 15.12.2021
25.   Weber Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021
2. Vicepreședinți Weber Mihai PSD 23.02.2021
3. Secretari Tănase Antonel Neafiliați 07.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Macovei Silviu Nicu PSD 21.12.2021
2. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR 15.12.2021
3. Prișcă Răzvan Sorin PNL 24.02.2021
4. Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021
5. Tănase Antonel Neafiliați 07.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 25 ianuarie 2022, 9:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro