Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Toma Ion PSD 18.09.2006
2. Vicepreședinți Antonie Ștefan-Mihail
vicepreședinte din 24 sep. 2007
PD-L 24.09.2007
3. Secretari Basgan Ion PNL  
4. Membri Dumitrescu Gheorghe-Viorel PRM  
5.   Florescu Ion PSD 27.02.2007
6.   Mândru Traian PSD 08.09.2008
7.   Morțun Alexandru Ioan PNL  
8.   Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL 21.05.2007
9.   Stănoiu Rodica Mihaela PC  
10.   Ungureanu Vasile Ioan Dănuț PSD  
11.   Zsombori Vilmos UDMR 04.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Stănoiu Rodica Mihaela PC 18.09.2006
2. Vicepreședinți Marinescu Marius PC 24.09.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Corodan Ioan PNL 27.02.2007 21.05.2007
2. Dinescu Valentin PRM   27.02.2007
3. Filipescu Teodor PSD   18.09.2006
4. Marinescu Marius PC   24.09.2007
5. Puskás Valentin Zoltán UDMR 24.03.2005 13.07.2007
6. Stoica Ilie PNL   03.10.2005
7. Szabó Ilona UDMR 10.09.2007 10.12.2007
8. Terinte Radu PNL 03.10.2005 15.02.2006
9. Vasilescu Gavrilă PC 15.02.2006 27.02.2007
10. Vărgău Ion PSD   08.09.2008
11. Verestóy Attila UDMR   24.03.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 februarie 2019, 17:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro