Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Politică externă Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Glăvan Ștefan PC  
2. Vicepreședinți Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM  
3.   Mitrea Manuela PSD  
4. Secretari Bentu Dumitru
secretar din 4 mar. 2008
PSD  
5. Membri Antonescu George Crin Laurențiu PNL 05.02.2008
6.   Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL 08.09.2008
7.   Ehling Elena PSD 16.09.2008
8.   Ganț Ovidiu Victor Minoritati 08.09.2008
9.   Gușă Cozmin Horea neafiliat 05.03.2007
10.   Hrebenciuc Viorel PSD  
11.   Kónya-Hamar Sándor UDMR  
12.   Lari-Iorga Leonida neafiliat  
13.   Năstase Adrian PSD 10.04.2006
14.   Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD  
15.   Oancea Viorel PD-L 05.03.2007
16.   Popa Daniela PC 13.09.2005
17.   Pușcaș Vasile PSD  
18.   Rogin Marius PD-L  
19.   Știreanu Octavian PSD  
20.   Turc Ioan PNL 05.02.2008
21.   Turcan Raluca PD-L 12.03.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Corlățean Titus PSD 20.12.2007
2.   Pruteanu Vasile PD-L 24.06.2008

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Antonescu George Crin Laurențiu PNL   06.02.2007
2. Becșenescu Dumitru neafiliat   13.09.2005
3. Corlățean Titus PSD   20.12.2007
4. Fotopolos Sotiris Minoritati   05.08.2008
5. Gheorghe Valeriu PNL   06.11.2007
6. Hogea Vlad Gabriel PC   10.03.2008
7. Mitrea Miron Tudor PSD 06.02.2007 03.09.2008
8. Muscă Monica Octavia neafiliat 05.03.2007 12.03.2007
9. Preda Cezar-Florin PD-L   07.06.2007
10. Pruteanu Vasile PD-L   24.06.2008
11. Severin Adrian PSD   20.12.2007
12. Strungă Emil PNL   06.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 noiembrie 2017, 2:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro