2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Biró Rozália-Ibolya UDMR  
2. Vicepreședinți Ardelean Ben-Oni PNL  
3.   Barna Ilie Dan USR  
4.   Intotero Natalia-Elena PSD  
5. Secretari Culeafă Mihai PNL  
6.   Furtună Mirela PSD  
7. Membri Anastase Roberta Alma PNL  
8.   Balan Ioan PNL  
9.   Constantin Daniel neafiliat  
10.   Cosma Andreea PSD 16.05.2017
11.   Dobrovie Matei-Adrian USR  
12.   Dumitrache Ileana Cristina PSD  
13.   Ganț Ovidiu Victor Minoritati  
14.   Gerea Andrei Dominic ALDE 13.06.2017
15.   Gherman Dumitru PSD 13.09.2017
16.   Korodi Attila UDMR  
17.   Ponta Victor-Viorel neafiliat  
18.   Rotaru Răzvan-Ilie PSD  
19.   Tomac Eugen PMP  
20.   Văcaru Alin Vasile neafiliat 01.02.2017
21.   Vîrză Mihăiță PSD 13.09.2017
22.   Voicu Mihai Alexandru PNL  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Coste Marina-Adelina PSD 13.08.2017
2. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD 07.03.2017
3. Luca Andaluzia PSD 04.01.2017
4. Lupașcu Costel PSD 11.04.2017