Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ion Rotaru Rotaru Ion PSD  
2. Vicepreședinți Iosif Secășan Secășan Iosif PNL  
3. Secretari Corneliu Grosu Grosu Corneliu
secretar din 2 mar. 2011
Prog.  
4. Membri Minerva Boitan Boitan Minerva PNL  
5.   Liviu Câmpanu Câmpanu Liviu Prog. 02.03.2011
6.   Tiberiu Günthner Günthner Tiberiu UDMR  
7.   Paul Ichim Ichim Paul PNL  
8.   Vasile Ion Ion Vasile neafiliat  
9.   Șerban Rădulescu Rădulescu Șerban PNL  
10.   Tudor Udriștoiu Udriștoiu Tudor PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Tudor Udriștoiu Udriștoiu Tudor PD-L 02.03.2011

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Sorin Serioja Chivu Chivu Sorin Serioja Prog. 28.10.2009 02.03.2011
2. Mircea Cinteză Cinteză Mircea PD-L   09.12.2011
3. Ilie Sârbu Sârbu Ilie PSD   28.10.2009

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 26 noiembrie 2022, 11:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro