Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Luchian Ion PNL  
2. Vicepreședinți Popa Florian PSD  
3. Secretari Bodog Florian Dorel PSD  
4. Membri Bujor Dumitru Marcel PSD 21.10.2013
5.   Burlea Marin PSD 24.11.2014
6.   Duruț Aurel PSD 05.10.2015
7.   Ichim Paul PNL  
8.   Laszlo Attila UDMR  
9.   Neculoiu Marius PNL 14.04.2014
10.   Rotaru Ion PSD  
11.   Todirașcu Valeriu PNL  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Coste Marius PSD 17.02.2014 28.09.2015
2. Cristache Iulian PSD   24.11.2014
3. Duruț Aurel PSD   07.10.2013
4. Secășan Iosif neafiliat   08.04.2014
5. Stoica Ștefan neafiliat   04.02.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 7:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro