Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mohora Tudor
președinte din 11 apr. 2006
PSD  
2. Vicepreședinți Lambrino Radu
vicepreședinte din 15 mar. 2005
PD-L 03.03.2005
3.   Uioreanu Horea-Dorin PNL  
4. Secretari Mircea Costache
secretar din 6 mar. 2007
PC  
5.   Sirețeanu Mihail PSD  
6. Membri Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR  
7.   Dorneanu Valer PSD  
8.   Merce Ilie PRM  
9.   Nicolae Alexandri PNL 08.09.2008
10.   Pavelescu Aurelian neafiliat  
11.   Puchianu Ioan Dumitru PNL  
12.   Sârb Gheorghe PD-L 11.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Dorneanu Valer PSD   11.04.2006
2. Vicepreședinți Pavelescu Aurelian neafiliat   15.03.2005
3. Secretari Codîrlă Liviu PD-L   25.04.2005
4.   Dumitriu Dragoș Petre PC 26.04.2005 09.02.2006

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bădălău Niculae PSD   26.06.2007
2. Codîrlă Liviu PD-L   25.04.2005
3. Dumitriu Dragoș Petre PC   09.02.2006
4. Micula Cătălin PNL   11.09.2006
5. Nicolicea Eugen PSD 21.02.2005 15.05.2006
6. Nițulescu Teodor PC 10.09.2007 05.11.2007
7. Olteanu Bogdan PNL 11.09.2006 06.02.2007
8. Popp Cosmin Gabriel PD-L 11.02.2008 09.09.2008
9. Știrbeț Cornel PD-L 05.03.2007 11.02.2008
10. Ungureanu Petre PD-L 05.03.2007 11.02.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 octombrie 2017, 10:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro