Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stan Ioan PSD  
2. Vicepreședinți Gurzău Adrian PD-L  
3.   Iordache Luminița
vicepreședinte din 27 apr. 2011
Prog.  
4.   Popa Octavian-Marius
vicepreședinte din 1 iun. 2010
PNL  
5. Secretari Boabeș Dumitru
secretar din 4 mai 2010
PSD  
6.   Coclici Radu Eugeniu PSD  
7. Membri Brînză William Gabriel PD-L  
8.   Damian Ioan PSD 03.05.2010
9.   Marian Dan Mihai PD-L 08.03.2011
10.   Stan Nicolae PSD 18.10.2011
11.   Uricec Eugen Constantin PSD 08.03.2011

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Gorghiu Alina-Ștefania PNL 12.05.2010
2. Secretari Iordache Luminița Prog. 04.05.2010

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Boldea Mihail neafiliat   04.03.2009
2. Borbély László UDMR 08.02.2010 08.05.2012
3. Farago Petru UDMR   08.02.2010
4. Gorghiu Alina-Ștefania PNL   12.05.2010
5. Sava Andrei-Valentin PSD   04.03.2009
6. Tița-Nicolescu Gabriel PD-L 22.12.2009 17.03.2010
7. Țintean Ioan PNL   04.03.2009
8. Udrea Elena Gabriela PD-L 15.04.2009 08.03.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 noiembrie 2017, 2:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro