Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Man Mircea
președinte din 3 apr. 2013
PNL 03.04.2013
2. Vicepreședinți Adam Luminița-Pachel
vicepreședinte din 17 iun. 2014
UNPR 08.10.2013
3.   Dumbrăvanu Paul
vicepreședinte din 29 oct. 2013
PNL  
4.   Uricec Eugen Constantin PSD  
5. Secretari Iriza Scarlat ALDE  
6.   Longher Ghervazen Minoritati  
7. Membri Buican Cristian PNL  
8.   Fonta Nuțu UNPR  
9.   Gurzău Adrian UNPR  
10.   Ialomițianu Gheorghe PNL 11.03.2014
11.   Martin Eduard-Stelian PSD 24.06.2014
12.   Matei Călin-Vasile-Andrei PSD  
13.   Mazilu Constantin UNPR  
14.   Moisii Constantin UNPR 26.06.2013
15.   Palăr Ionel PNL  
16.   Rotaru Răzvan UNPR 04.02.2014
17.   Stan Ioan PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Toader Mircea-Nicu PNL 03.04.2013
2. Vicepreședinți Palăr Ionel PNL 29.10.2013

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Coman Gheorghe ALDE   28.04.2014
2. Drăgușanu Vasile-Cătălin PNL   23.04.2013
3. Ionescu Aurelian ALDE 23.04.2013 08.10.2013
4. Toader Mircea-Nicu PNL   03.04.2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 22 octombrie 2017, 7:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro