Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mircea Man Man Mircea
președinte din 3 apr. 2013
PNL 03.04.2013
2. Vicepreședinți Luminița-Pachel Adam Adam Luminița-Pachel
vicepreședinte din 17 iun. 2014
UNPR 08.10.2013
3.   Paul Dumbrăvanu Dumbrăvanu Paul
vicepreședinte din 29 oct. 2013
PNL  
4.   Eugen Constantin Uricec Uricec Eugen Constantin PSD  
5. Secretari Scarlat Iriza Iriza Scarlat ALDE  
6.   Ghervazen Longher Longher Ghervazen Minoritati  
7. Membri Cristian Buican Buican Cristian PNL  
8.   Nuțu Fonta Fonta Nuțu UNPR  
9.   Adrian Gurzău Gurzău Adrian UNPR  
10.   Gheorghe Ialomițianu Ialomițianu Gheorghe PNL 11.03.2014
11.   Eduard-Stelian Martin Martin Eduard-Stelian PSD 24.06.2014
12.   Călin-Vasile-Andrei Matei Matei Călin-Vasile-Andrei PSD  
13.   Constantin Mazilu Mazilu Constantin UNPR  
14.   Constantin Moisii Moisii Constantin UNPR 26.06.2013
15.   Ionel Palăr Palăr Ionel PNL  
16.   Răzvan Rotaru Rotaru Răzvan UNPR 04.02.2014
17.   Ioan Stan Stan Ioan PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Mircea-Nicu Toader Toader Mircea-Nicu PNL 03.04.2013
2. Vicepreședinți Ionel Palăr Palăr Ionel PNL 29.10.2013

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gheorghe Coman Coman Gheorghe ALDE   28.04.2014
2. Vasile-Cătălin Drăgușanu Drăgușanu Vasile-Cătălin PNL   23.04.2013
3. Aurelian Ionescu Ionescu Aurelian ALDE 23.04.2013 08.10.2013
4. Mircea-Nicu Toader Toader Mircea-Nicu PNL   03.04.2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 noiembrie 2017, 23:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro