Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stroe Radu senator PNL  
2. Vicepreședinți Verestóy Attila senator UDMR  
3. Secretari Stan Ion deputat PSD  
4. Membri Cozmâncă Octav senator PSD  
5.   Faina Constantin deputat PNL  
6.   Oprea Gabriel deputat PSD  
7.   Stănescu Cristian deputat PRM 05.12.2007
8.   Taloș Gheorghe-Mirel deputat PNL 19.03.2008
9.   Vraciu Jan senator PD-L 14.10.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Codîrlă Liviu deputat PD-L 09.03.2005 05.12.2007
2. Eserghep Gelil deputat PC   09.03.2005
3. Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL   19.03.2008
4. Rădulescu Cristache senator PD-L   30.06.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 30 septembrie 2016, 11:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro