Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Radu Stroe Stroe Radu senator PNL  
2. Vicepreședinți Attila Verestóy Verestóy Attila senator UDMR  
3. Secretari Ion Stan Stan Ion deputat PSD  
4. Membri Octav Cozmâncă Cozmâncă Octav senator PSD  
5.   Constantin Faina Faina Constantin deputat PNL  
6.   Gabriel Oprea Oprea Gabriel deputat PSD  
7.   Cristian Stănescu Stănescu Cristian deputat PRM 05.12.2007
8.   Gheorghe-Mirel Taloș Taloș Gheorghe-Mirel deputat PNL 19.03.2008
9.   Jan Vraciu Vraciu Jan senator PD-L 14.10.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Liviu Codîrlă Codîrlă Liviu deputat PD-L 09.03.2005 05.12.2007
2. Gelil Eserghep Eserghep Gelil deputat PC   09.03.2005
3. Titu Nicolae Gheorghiof Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL   19.03.2008
4. Cristache Rădulescu Rădulescu Cristache senator PD-L   30.06.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 octombrie 2017, 15:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro