Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Iulian Claudiu Manda Manda Iulian Claudiu
președinte din 13 sep. 2017
senator PSD 13.09.2017
2. Vicepreședinți Marian-Gheorghe Cucșa Cucșa Marian-Gheorghe deputat ALDE  
3. Secretari Botond Csoma Csoma Botond
secretar din 28 mar. 2018
deputat UDMR 28.03.2018
4. Membri Ioan-Cristian Chirteș Chirteș Ioan-Cristian senator PNL  
5.   Doina Elena Federovici Federovici Doina Elena senator PSD  
6.   Oana-Consuela Florea Florea Oana-Consuela deputat PSD 12.02.2018
7.   Nicolae Marin Marin Nicolae senator PSD 07.02.2018
8.   Cezar-Florin Preda Preda Cezar-Florin deputat PNL  
9.   Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel deputat USR 28.06.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Adrian Țuțuianu Țuțuianu Adrian senator PSD 13.09.2017
2. Secretari Attila Verestóy Verestóy Attila senator UDMR  

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Radu Babuș Babuș Radu deputat PSD   07.02.2018
2. Manuel Costescu Costescu Manuel deputat USR 08.02.2017 03.03.2017
3. Gabriel-Horia Nasra Nasra Gabriel-Horia deputat PSD   07.02.2018
4. Adrian Țuțuianu Țuțuianu Adrian senator PSD   13.09.2017
5. Attila Verestóy Verestóy Attila senator UDMR   24.01.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 iulie 2018, 7:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro