Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Integrare Versiunea pentru printare
2004-2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Hrebenciuc Viorel deputat PSD   31.12.2006
2. Vicepreședinți Boagiu Anca-Daniela deputat PD-L   25.05.2006
3.   Ciornei Silvia senator PC   20.12.2006
4.   Iacob Ridzi Monica Maria deputat PD-L 25.05.2006  
5. Secretari Coșea Dumitru Gheorghe Mircea deputat PD-L   20.12.2006

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Adomniței Cristian Mihai deputat PNL   31.12.2006
2. Anastase Roberta Alma deputat PD-L   31.12.2006
3. Athanasiu Alexandru senator PSD   31.12.2006
4. Becșenescu Dumitru deputat neafiliat   20.12.2006
5. Boagiu Anca-Daniela deputat PD-L   31.12.2006
6. Boureanu Cristian Alexandru deputat PD-L   20.12.2006
7. Bușoi Cristian Silviu deputat PNL 20.12.2006 31.12.2006
8. Ciornei Silvia senator PC   20.12.2006
9. Corlățean Titus deputat PSD   31.12.2006
10. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea deputat PD-L   20.12.2006
11. Cucuian Cristian senator PD-L   31.12.2006
12. Diaconescu Cristian senator PSD   31.12.2006
13. Dinescu Valentin senator PRM 20.12.2006 31.12.2006
14. Dobre Traian deputat PNL 20.12.2006 31.12.2006
15. Duca Viorel Senior senator neafiliat   20.12.2006
16. Dumitrescu Cristian-Sorin deputat PSD   31.12.2006
17. Eckstein Kovács Péter senator UDMR   31.12.2006
18. Ganț Ovidiu Victor deputat Minoritati   31.12.2006
19. Geoană Mircea Dan senator PSD   31.12.2006
20. Ghișe Ioan deputat PNL 20.12.2006 31.12.2006
21. Grigore Dan deputat PC   09.03.2005
22. Hogea Vlad Gabriel deputat PC   31.12.2006
23. Hrebenciuc Viorel deputat PSD   31.12.2006
24. Iacob Ridzi Monica Maria deputat PD-L   31.12.2006
25. Ilușcă Daniel senator PNL   14.06.2005
26. Iorgovan Antonie senator PSD   31.12.2006
27. Marinescu Marian-Jean deputat PD-L   31.12.2006
28. Máté András-Levente deputat UDMR   31.12.2006
29. Mihăescu Eugen senator PRM 09.03.2005 31.12.2006
30. Mircea Costache deputat PC 20.12.2006 31.12.2006
31. Moisuc Viorica Georgeta Pompilia senator PRM   20.12.2006
32. Morțun Alexandru Ioan senator PNL   20.12.2006
33. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae deputat PSD   31.12.2006
34. Oprea Mario-Ovidiu senator PNL 14.06.2005 31.12.2006
35. Pascu Bogdan deputat PC 20.12.2006 31.12.2006
36. Plumb Rovana deputat PSD   31.12.2006
37. Popa Daniela deputat PC 20.12.2006 31.12.2006
38. Popa Nicolae-Vlad senator neafiliat   31.12.2006
39. Popeangă Petre deputat PRM   20.12.2006
40. Pușcaș Vasile deputat PSD   31.12.2006
41. Pușcă Mircea Valer deputat PNL 20.12.2006 31.12.2006
42. Tamás Sándor deputat UDMR   31.12.2006
43. Teodorescu George Alin deputat PSD   31.12.2006
44. Turcan Raluca deputat PD-L   20.12.2006
45. Vedinaș Verginia senator PRM 20.12.2006 31.12.2006
46. Zgonea Valeriu Ștefan deputat PSD   31.12.2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 22 septembrie 2018, 18:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro