Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Parlamentul României > Comisii > Revoluționari Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Vicepreședinți Pribeanu Gheorghe
vicepreședinte din 26 mar. 2002
deputat PRM 20.03.2002
2. Secretari Onisei Ioan
secretar din 29 sep. 2004
deputat PD 28.09.2004
3. Membri Alexandru Ionel senator PRM 17.10.2001
4.   Cerchez Metin deputat Minoritati 28.09.2004
5.   Dumitru Dan senator PD 28.09.2004
6.   Iliescu Ion senator PSD 28.09.2004
7.   Nicolaescu Sergiu-Florin senator PSD 10.11.2004
8.   Păduroiu Valentin deputat PSD 10.11.2004
9.   Sârbulescu Ion senator PNL  
10.   Stuparu Timotei deputat PSD 28.09.2004
11.   Verestóy Attila senator UDMR 28.09.2004

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Maior Dorin Lazăr deputat PSD 26.03.2002 10.11.2004
2. Secretari Raicu Romeo Marius deputat PD   28.09.2004

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bălălău Constantin senator PD   29.06.2004
2. Bleotu Vasile deputat PSD   10.04.2002
3. Bucur Mircea deputat PSD   26.09.2001
4. Duță Vasile senator neafiliat 10.04.2002 28.09.2004
5. Gubandru Aurel deputat PSD   17.10.2001
6. Maior Dorin Lazăr deputat PSD 20.03.2002 10.11.2004
7. Makkai Grigore deputat UDMR   28.09.2004
8. Micula Cătălin deputat PNL   28.09.2004
9. Platică-Vidovici Ilie senator PSD   20.03.2002
10. Raicu Romeo Marius deputat PD   28.09.2004
11. Sógor Csaba senator UDMR   28.09.2004
12. Tunaru Raj-Alexandru deputat neafiliat 26.09.2001 20.03.2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 17 august 2018, 19:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro