Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Revoluționari Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Luca Raymond senator PNL  
2. Vicepreședinți Hogea Gheorghe
vicepreședinte din 20 apr. 2010
deputat PNL 20.04.2010
3. Secretari Coca Laurențiu Florian
secretar din 30 iun. 2009
senator PSD 29.06.2009
4. Membri Budurescu Daniel-Stamate deputat PNL 29.06.2009
5.   Dugulescu Marius Cristinel deputat neafiliat  
6.   Firczak Gheorghe deputat Mino.  
7.   Greblă Toni senator PSD  
8.   Jurcan Dorel senator PD-L  
9.   Mircovici Niculae deputat Mino. 09.03.2009
10.   Socaciu Victor deputat PSD  
11.   Staicu Dumitru Florian senator PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Boldea Mihail deputat neafiliat 20.04.2010
2. Secretari Marcu Gheorghe senator PSD 29.06.2009

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Boldea Mihail deputat neafiliat 20.04.2010
2. Marcu Gheorghe senator PSD 29.06.2009
3. Nicolăescu Gheorghe-Eugen deputat PNL 09.03.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 28 mai 2017, 7:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro