Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Parlamentul României > Comisii > Revoluționari Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Sefer Cristian-George
președinte din 28 ian. 2013
deputat UNPR  
2. Vicepreședinți Coca Laurențiu Florian
vicepreședinte din 28 ian. 2013
senator PSD  
3. Secretari Pașca Liviu Titus
secretar din 28 ian. 2013
senator PNL  
4. Membri Firczak Gheorghe deputat Minoritati  
5.   Gudu Vasile deputat PNL  
6.   Ioniță Dan Aurel senator PSD 16.06.2014
7.   Manea Victor-Gheorghe deputat PNL 04.12.2013
8.   Popa Nicolae-Vlad senator PNL  

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ioniță Dan Aurel senator PSD   04.12.2013
2. Mircovici Niculae deputat Minoritati 13.02.2013 26.09.2016
3. Roșca Mircea deputat PNL   04.12.2013
4. Stoica Ștefan senator neafiliat 04.12.2013 04.02.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 20:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro