Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Fenechiu Relu PNL  
2. Vicepreședinți Chirilă Constantin
vicepreședinte din 23 sep. 2010
PD-L 24.06.2009
3.   Vasile Aurelia
vicepreședinte din 2 feb. 2010
Prog. 10.11.2009
4. Secretari Bădulescu Adrian
secretar din 23 sep. 2010
PD-L  
5.   Brătianu Matei Radu PSD  
6. Membri Anghel Florin Serghei PD-L  
7.   Cazan Mircea-Vasile PNL  
8.   Farago Petru UDMR  
9.   Ibram Iusein Mino. 16.02.2009
10.   Nica Dan PSD  
11.   Pambuccian Varujan Mino.  
12.   Tătaru Florin-Cristian PSD 14.09.2011
13.   Vreme Valerian PD-L  
14.   Zoicaș Gheorghe PNL 12.05.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Vreme Valerian PD-L   23.09.2010
2.   Zoicaș Gheorghe PNL   10.11.2009
3. Secretari Chirilă Constantin PD-L 03.07.2009 23.09.2010
4.   Negruț Clement PD-L   24.06.2009

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Arion Viorel PD-L 16.02.2009 20.06.2012
2. Dumitrescu Liana Mino. 04.05.2009 27.01.2011
3. Negruț Clement PD-L   24.06.2009
4. Zoicaș Gheorghe PNL   10.11.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 24 septembrie 2017, 0:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro