Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Sărmaș Ioan-Sabin PNL  
2. Vicepreședinți Berescu Monica-Elena USR  
3.   Ivan Bogdan-Gruia
vicepreședinte din 23 feb. 2021
PSD  
4. Secretari Miruță Radu-Dinel USR  
5.   Popa Radu Mihai
secretar din 23 feb. 2021
PSD  
6. Membri Axinia Adrian-George AUR 01.02.2021
7.   Blaga Daniel-Codruț USR 24.02.2021
8.   Buzoianu Diana-Anda USR  
9.   Gliga Dumitrița PSD  
10.   Moldovan Sorin-Dan PNL  
11.   Păunescu Silviu-Titus AUR 01.02.2021
12.   Popescu Pavel PNL  
13.   Popescu Vlad-Piedone PSD  
14.   Toda Daniel-Liviu USR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
2. Secretari Ivan Bogdan-Gruia PSD 23.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Apjok Norbert Neafiliați 10.02.2021
2. Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
3. Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 5 decembrie 2021, 6:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro