Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2012-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ștefan Viorel
președinte din 17 sep. 2014
PSD  
2. Vicepreședinți Manda Iulian Claudiu PSD  
3.   Nicolăescu Gheorghe-Eugen
vicepreședinte din 17 sep. 2014
PNL  
4.   Nosa Iuliu
vicepreședinte din 17 sep. 2014
PSD  
5. Secretari Donțu Mihai-Aurel
secretar din 8 mai 2013
PNL  
6.   Paul Maria-Andreea PNL  
7. Membri Birchall Ana PSD 08.04.2014
8.   Chițoiu Daniel ALDE  
9.   Cocei Erland PNL  
10.   Cristea Aurelia PSD  
11.   Cupă Ion ALDE  
12.   Dascălu Constantin PNL  
13.   Doboș Anton PNL  
14.   Dobre Mircea-Titus PSD 08.10.2013
15.   Dragomir Gheorghe PNL  
16.   Dumitru Ioana-Jenica PSD  
17.   Erdei Dolóczki István UDMR  
18.   Gheorghe Florin PSD 25.02.2015
19.   Hărău Eleonora-Carmen PNL  
20.   Horga Vasile PNL 17.09.2014
21.   Hulea Ioan UNPR  
22.   Ialomițianu Gheorghe PNL  
23.   Ignat Miron Minoritati  
24.   Merka Adrian-Miroslav Minoritati  
25.   Mocanu Adrian neafiliat 11.03.2014
26.   Negruț Cornelia ALDE  
27.   Niculae Aurel UNPR 25.03.2015
28.   Niță Emil PSD 11.03.2015
29.   Pardău Dumitru PNL 14.05.2013
30.   Petric Octavian PSD  
31.   Popeangă Vasile neafiliat  
32.   Roman Gheorghe PNL 08.10.2013
33.   Tiuch Cătălin PSD 09.09.2015

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Dragomir Gheorghe PNL 08.05.2013 11.03.2014
2.   Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL 11.03.2014 17.09.2014
3.   Rușanu Dan Radu PNL   07.05.2013

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bleotu Vasile PSD   11.03.2014
2. Ciobanu Gheorghe PSD   28.07.2015
3. Cosma Vlad-Alexandru PSD   04.02.2014
4. Diaconu Adrian-Nicolae PSD   25.02.2015
5. Iacob Ridzi Monica Maria PSD   16.02.2015
6. Mocanu Adrian neafiliat   08.10.2013
7. Petrescu Petre neafiliat   25.03.2015
8. Rușanu Dan Radu PNL   07.05.2013
9. Stoica Ștefan-Bucur PDL 23.04.2013 15.10.2013
10. Vlădoiu Aurel PSD 18.03.2014 27.07.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 iunie 2016, 6:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro