Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Privatizare Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dina Carol PRM  
2. Vicepreședinți Matei Vintilă PSD  
3. Secretari Leca Aureliu PSD  
4. Membri Acatrinei Gheorghe PRM  
5.   Bindea Liviu-Doru neafiliat  
6.   Hanganu Romeo Octavian PD 06.09.2001
7.   Honcescu Ion PSD 05.02.2004
8.   Nica Dumitru PSD 25.03.2004
9.   Rece Traian neafiliat  
10.   Sârbulescu Ion PNL  
11.   Vajda Borbála UDMR  
12.   Voinea Melu PSD 12.01.2001

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Belu Ioan PRM   04.02.2002
2. Hanganu Romeo Octavian PD   28.06.2001
3. Lupoi Mihail PRM 04.02.2002 05.02.2004
4. Pricop Mihai-Radu PSD 08.03.2004 25.03.2004
5. Sechelariu Sergiu PSD   15.01.2001
6. Vasile Radu PD 28.06.2001 06.09.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 martie 2019, 21:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro