Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Marius-Constantin Budăi Budăi Marius-Constantin
președinte din 13 feb. 2018
PSD  
2. Vicepreședinți Bogdan-Iulian Huțucă Huțucă Bogdan-Iulian PNL  
3.   Sorin Lazăr Lazăr Sorin
vicepreședinte din 10 ian. 2017
PSD  
4.   Iuliu Nosa Nosa Iuliu PSD  
5. Secretari Marilen - Gabriel Pirtea Pirtea Marilen - Gabriel PNL  
6.   Andrei Pop Pop Andrei
secretar din 8 mar. 2017
PSD  
7. Membri Ioana Bran Bran Ioana PSD  
8.   Cosette-Paula Chichirău Chichirău Cosette-Paula USR  
9.   Vasile Cocoș Cocoș Vasile PSD 07.03.2017
10.   István Erdei Dolóczki Erdei Dolóczki István UDMR  
11.   Iulius Marian Firczak Firczak Iulius Marian Minoritati  
12.   Lucian-Ovidiu Heiuș Heiuș Lucian-Ovidiu PNL  
13.   Marius-Ionel Iancu Iancu Marius-Ionel PSD  
14.   Călin-Vasile-Andrei Matei Matei Călin-Vasile-Andrei PSD  
15.   Claudiu-Iulius-Gavril Năsui Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR  
16.   Nicolae Neagu Neagu Nicolae PNL  
17.   Romeo Florin Nicoară Nicoară Romeo Florin PNL 19.09.2018
18.   Radu - Adrian Pau Pau Radu - Adrian PSD 13.09.2017
19.   Pavel Popescu Popescu Pavel PNL 04.04.2018
20.   Robert-Ionatan Sighiartău Sighiartău Robert-Ionatan PNL  
21.   Matei Suciu Suciu Matei PSD 13.06.2018
22.   Viorel Ștefan Ștefan Viorel PSD  
23.   Adrian-Mihăiță Todoran Todoran Adrian-Mihăiță PMP  
24.   Varujan Vosganian Vosganian Varujan ALDE  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Leonardo Badea Badea Leonardo PSD 10.01.2017 29.06.2017
2.   Viorel Ștefan Ștefan Viorel PSD 29.06.2017 29.01.2018
3. Secretari Dragoș-Petruț Bârlădeanu Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD 10.01.2017 07.03.2017
4.   Mircea-Titus Dobre Dobre Mircea-Titus Neafiliați   10.01.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Leonardo Badea Badea Leonardo PSD   04.07.2017
2. Dragoș-Petruț Bârlădeanu Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD   07.03.2017
3. Cristian Buican Buican Cristian PNL 13.09.2017 11.12.2017
4. Mircea-Titus Dobre Dobre Mircea-Titus Neafiliați   13.06.2018
5. Miron Ignat Ignat Miron Minoritati   14.08.2018
6. Laurențiu-Dan Leoreanu Leoreanu Laurențiu-Dan PNL   13.09.2017
7. Ion Ștefan Ștefan Ion PNL 11.12.2017 04.04.2018
8. Dan Vîlceanu Vîlceanu Dan PNL   19.09.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 15:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro