2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Chichirău Cosette-Paula
președinte din 21 noi. 2017
USR 21.11.2017
2. Vicepreședinți Bulai Iulian USR  
3.   Căruceru Aida-Cristina PSD  
4.   Cupă Ion ALDE  
5. Secretari Mareș Mara PNL  
6. Membri Bîzgan-Gayral Oana-Mioara Neafiliați  
7.   Bogaciu Alexandra-Corina PSD  
8.   Calista Mara-Daniela PNL  
9.   Ciuhodaru Tudor PSD 24.10.2017
10.   Csép Éva-Andrea UDMR  
11.   Ilișanu Claudiu-Augustin PSD  
12.   Longher Victoria Minoritati  
13.   Rotaru Răzvan-Ilie PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Bîzgan-Gayral Oana-Mioara Neafiliați 21.11.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Coste Marina-Adelina PSD 13.08.2017