Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Horia Văsioiu Văsioiu Horia
președinte din 8 mar. 2000
deputat USD-PD 08.03.2000
2. Secretari Mihai Gheorghiu Gheorghiu Mihai
secretar din 28 oct. 1998
deputat PNȚCD 13.06.1998
3. Membri George Șerban Șerban George deputat PNL 13.06.1998
4.   Marcu Tudor Tudor Marcu deputat PRM 13.06.1998

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte George Șerban Șerban George deputat PNL 28.10.1998 08.03.2000

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. George Șerban Șerban George deputat PNL 08.07.1998 08.03.2000
2. Ioan Adrian Vilău Vilău Ioan Adrian deputat PDSR 13.06.1998 08.07.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 13 decembrie 2017, 20:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro