1996-2000

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Văsioiu Horia
președinte din 8 mar. 2000
deputat USD-PD 08.03.2000
2. Secretari Gheorghiu Mihai
secretar din 28 oct. 1998
deputat PNȚCD 13.06.1998
3. Membri Șerban George deputat PNL 13.06.1998
4.   Tudor Marcu deputat PRM 13.06.1998

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Șerban George deputat PNL 28.10.1998 08.03.2000

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Șerban George deputat PNL 08.07.1998 08.03.2000
2. Vilău Ioan Adrian deputat PDSR 13.06.1998 08.07.1998