Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Preda Cezar-Florin
președinte din 20 iun. 2007
deputat PD-L  
2. Vicepreședinți Vlase Petru Gabriel
vicepreședinte din 3 oct. 2007
deputat PSD 03.10.2007
3. Secretari Iriza Marius
secretar din 14 oct. 2008
deputat PRM 14.10.2008
4. Membri Diaconescu Cristian senator PSD 24.04.2007
5.   Ilușcă Daniel senator PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Raicu Romeo Marius deputat PD-L   22.05.2007
2. Vicepreședinți Niță Constantin deputat PSD   12.09.2007
3. Secretari Buruiană Aprodu Daniela deputat neafiliat   05.12.2007
4.   Eserghep Gelil deputat PC 05.12.2007 14.10.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Buruiană Aprodu Daniela deputat neafiliat   05.12.2007
2. Eserghep Gelil deputat PC 05.12.2007 14.10.2008
3. Maior George-Cristian senator PSD   05.10.2006
4. Niță Constantin deputat PSD   12.09.2007
5. Raicu Romeo Marius deputat PD-L   22.05.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 14:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro