Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cezar-Florin Preda Preda Cezar-Florin
președinte din 20 iun. 2007
deputat PD-L  
2. Vicepreședinți Petru Gabriel Vlase Vlase Petru Gabriel
vicepreședinte din 3 oct. 2007
deputat PSD 03.10.2007
3. Secretari Marius Iriza Iriza Marius
secretar din 14 oct. 2008
deputat PRM 14.10.2008
4. Membri Cristian Diaconescu Diaconescu Cristian senator PSD 24.04.2007
5.   Daniel Ilușcă Ilușcă Daniel senator PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Romeo Marius Raicu Raicu Romeo Marius deputat PD-L   22.05.2007
2. Vicepreședinți Constantin Niță Niță Constantin deputat PSD   12.09.2007
3. Secretari Daniela Buruiană Aprodu Buruiană Aprodu Daniela deputat neafiliat   05.12.2007
4.   Gelil Eserghep Eserghep Gelil deputat PC 05.12.2007 14.10.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Daniela Buruiană Aprodu Buruiană Aprodu Daniela deputat neafiliat   05.12.2007
2. Gelil Eserghep Eserghep Gelil deputat PC 05.12.2007 14.10.2008
3. George-Cristian Maior Maior George-Cristian senator PSD   05.10.2006
4. Constantin Niță Niță Constantin deputat PSD   12.09.2007
5. Romeo Marius Raicu Raicu Romeo Marius deputat PD-L   22.05.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 15 decembrie 2018, 9:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro