Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Calimente Mihăiță deputat ALDE  
2. Secretari Căprar Dorel-Gheorghe
secretar din 16 iun. 2015
deputat PSD 16.06.2015
3. Membri Obreja Marius Lucian senator PNL  
4.   Weber Mihai deputat PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Sârbu Ilie senator PSD    
2. Secretari Sămărtinean Cornel-Mircea deputat UNPR 01.04.2014 16.06.2015
3.   Secară Florin Mihail deputat PNL 24.04.2013 01.04.2014
4.   Stănișoară Mihai deputat ALDE    

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Sămărtinean Cornel-Mircea deputat UNPR 01.04.2014 16.06.2015
2. Sârbu Ilie senator PSD   20.10.2015
3. Secară Florin Mihail deputat PNL 24.04.2013 01.04.2014
4. Stănișoară Mihai deputat ALDE   24.04.2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 noiembrie 2017, 0:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro