Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Parlamentul României > Comisii > CUE_2019 Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Corlățean Titus
președinte din 7 feb. 2018
senator PSD 07.02.2018
2. Vicepreședinți Neagu Nicolae
vicepreședinte din 18 oct. 2017
deputat PNL 18.10.2017
3. Secretari Vosganian Varujan
secretar din 18 oct. 2017
deputat ALDE  
4. Membri Anastase Roberta Alma deputat PNL  
5.   Biró Rozália-Ibolya deputat UDMR  
6.   Breaz Valer-Daniel senator PSD  
7.   Bucura-Oprescu Simona deputat PSD  
8.   Craioveanu Elena-Lavinia senator PSD  
9.   Dobrovie Matei-Adrian deputat USR 18.10.2017
10.   Ganț Ovidiu Victor deputat Minoritati  
11.   Ghinea Cristian deputat USR  
12.   Leș Gabriel-Beniamin senator PSD  
13.   Manole Petre-Florin deputat PSD  
14.   Scântei Laura-Iuliana senator PNL  
15.   Steriu Valeriu-Andrei deputat PSD  
16.   Teiș Alina deputat PSD 18.10.2017
17.   Tudor Beatrice deputat PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Birchall Ana deputat PSD 18.10.2017 07.02.2018

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Ardelean Ben-Oni deputat PNL 18.10.2017
2. Birchall Ana deputat PSD 07.02.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 16 august 2018, 5:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro