Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicolicea Eugen PSD  
2. Vicepreședinți Vasilescu Nicolae PRM  
3. Secretari Gurzău Adrian
secretar din 28 sep. 2004
PD 13.09.2004
4. Membri Gheorghiof Titu Nicolae PNL  
5.   Sali Negiat Minoritati  
6.   Székely Ervin-Zoltan UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Secretari Berceanu Radu Mircea PD   05.11.2002
2.   Raicu Romeo Marius PD 13.11.2002 13.09.2004

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Berceanu Radu Mircea PD   05.11.2002
2. Raicu Romeo Marius PD 05.11.2002 13.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 16:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro