Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bivolaru Ioan PSD  
2. Vicepreședinți Timiș Ioan
vicepreședinte din 27 feb. 2008
PNL 21.02.2008
3. Secretari Buda Daniel PD-L  
4.   Rus Ioan Aurel
secretar din 27 feb. 2008
PRM 21.02.2008
5. Membri Ciucă Liviu-Bogdan PC  
6.   Dumitrescu Liana Minoritati  
7.   Varga Attila UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Iustian Mircea Teodor PD-L   06.02.2007
2.   Preda Ion PNL 13.02.2007  
3. Secretari Vasilescu Lia Olguța PSD   05.02.2008

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cantaragiu Bogdan PD-L   07.06.2005
2. Iustian Mircea Teodor PD-L   06.02.2007
3. Preda Ion PNL 06.02.2007 08.04.2007
4. Vasilescu Lia Olguța PSD 07.06.2005 05.02.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 noiembrie 2017, 10:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro