Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L  
2. Vicepreședinți Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD  
3. Secretari Varga Attila UDMR  
4. Membri Grosaru Mircea Mino. 08.02.2011
5.   Nicolicea Eugen Prog. 08.09.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Dobre Ciprian Minodor PNL 26.06.2012

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Dobre Ciprian Minodor PNL 26.06.2012
2. Dumitrescu Liana Mino. 27.01.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 noiembrie 2017, 1:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro