Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Emacu Gheorghe
președinte din 27 dec. 2013
UNPR 27.12.2013
2. Vicepreședinți Gheorghe Tinel
vicepreședinte din 19 mai 2015
PNL 08.10.2013
3. Secretari Ionescu Aurelian
secretar din 19 mai 2015
ALDE  
4. Membri Iordache Florin PSD 02.03.2016
5.   Márton Árpád-Francisc UDMR  
6.   Stancu Ionel Minoritati  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Vasilescu Nicolae PSD    
2. Vicepreședinți Andronache Gabriel PNL 11.02.2014 25.02.2015
3.   Taloș Gheorghe-Mirel ALDE   04.02.2014
4. Secretari Gheorghe Tinel PNL 15.10.2013 19.05.2015

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Andronache Gabriel PNL   08.10.2013
2. Deaconu Mihai PNL 03.02.2015 02.03.2016
3. Fenechiu Cătălin-Daniel PNL   03.02.2015
4. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE   04.02.2014
5. Vasilescu Nicolae PSD   27.12.2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 septembrie 2018, 5:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro