Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Timiș Ioan
președinte din 22 apr. 2008
deputat PNL 19.03.2008
2. Vicepreședinți Dumitrescu Cristian-Sorin deputat PSD  
3. Secretari Kerekes Károly deputat UDMR  
4. Membri Bolcaș Lucian Augustin deputat PRM  
5.   Ciucă Liviu-Bogdan deputat PC  
6.   Dumitrescu Liana deputat Minoritati  
7.   Mocanu Alexandru deputat PD-L 18.12.2007
8.   Vasilescu Gavrilă senator PC  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL 19.03.2008

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dinescu Valentin senator PRM   12.01.2008
2. Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL   19.03.2008
3. Iorgovan Antonie senator PSD   04.10.2007
4. Popa Nicolae-Vlad senator neafiliat   04.10.2006
5. Puskás Valentin Zoltán senator UDMR   13.07.2007
6. Țâbuleac Mihai senator PD-L 04.10.2006 30.06.2008
7. Zegrean Augustin deputat PD-L   13.07.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 noiembrie 2017, 3:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro