Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bîrlea Gheorghe senator PD-L  
2. Vicepreședinți Stanciu Anghel
vicepreședinte din 15 dec. 2009
deputat PSD  
3. Secretari Kerekes Károly deputat UDMR  
4. Membri Gheorghe Tinel deputat PD-L  
5.   Grosaru Mircea deputat Mino. 31.05.2011
6.   Igaș Traian Constantin senator PD-L  
7.   Iordache Florin deputat PSD  
8.   Iordache Luminița deputat Prog. 12.12.2011
9.   Mitrea Miron Tudor senator PSD 31.05.2011
10.   Nicoară Romeo Florin senator PNL 22.06.2009
11.   Nicolăescu Gheorghe-Eugen deputat PNL 21.09.2010
12.   Vișan Gelu deputat PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Nicolicea Eugen deputat Prog. 15.12.2009

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Antonescu George Crin Laurențiu senator PNL 22.06.2009
2. Dumitrescu Liana deputat Mino. 27.01.2011
3. Nicolicea Eugen deputat Prog. 12.12.2011
4. Timiș Ioan deputat PD-L 15.08.2010
5. Țuțuianu Adrian senator PSD 31.05.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 13 decembrie 2017, 16:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro