Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae
președinte din 3 mar. 2015
deputat PSD 02.03.2015
2. Vicepreședinți Ibram Iusein deputat Minoritati  
3. Secretari Toader Mircea-Nicu
secretar din 7 apr. 2015
deputat PNL 01.04.2015
4. Membri Fenechiu Cătălin-Daniel deputat PNL  
5.   Grapă Sebastian senator neafiliat 07.04.2015
6.   Iordache Florin deputat PSD 16.09.2015
7.   Márton Árpád-Francisc deputat UDMR 22.01.2013

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Vlase Petru Gabriel deputat PSD 02.03.2015
2. Secretari Taloș Gheorghe-Mirel deputat ALDE 01.04.2015

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Adam Ioan deputat PSD   19.01.2015
2. Ghișe Ioan senator PLC   07.04.2015
3. Greblă Toni senator neafiliat   18.12.2013
4. Muntean Mircia deputat PSD   28.06.2016
5. Necula Cosmin deputat PSD 05.02.2013 16.09.2015
6. Stanciu Anghel deputat PSD   05.02.2013
7. Taloș Gheorghe-Mirel deputat ALDE   01.04.2015
8. Vlase Petru Gabriel deputat PSD   02.03.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 11 decembrie 2017, 9:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro