Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Validare Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Popescu Emil-Teodor PNȚCD 22.11.1996
2. Vicepreședinți Dan Marțian PDSR 22.11.1996
3. Membri Bara Radu Liviu PDSR 22.11.1996
4.   Bivolaru Ioan PDSR 22.11.1996
5.   Boștinaru Victor USD-PD 22.11.1996
6.   Burlacu Viorel PRM 25.09.1997
7.   Corâci Ioan Cezar neafiliat 22.11.1996
8.   Dejeu Gavril PNȚCD 22.11.1996
9.   Dorian Dorel Minoritati 22.11.1996
10.   Elek Matei Barna UDMR 22.11.1996
11.   Enache Marian neafiliat 22.11.1996
12.   Gaspar Acsinte PDSR 22.11.1996
13.   Ghidău Radu PNȚCD 22.11.1996
14.   Iliescu Valentin Adrian PDSR 22.11.1996
15.   Lixăndroiu Viorel USD-PD 22.11.1996
16.   Lupu Vasile PNȚCD 22.11.1996
17.   Marinescu Ioan-Sorin USD-PSDR 22.11.1996
18.   Mihăilescu Petru Șerban PDSR 22.11.1996
19.   Nanu Romeo neafiliat 22.11.1996
20.   Pavelescu Claudiu Costel PNȚCD 22.11.1996
21.   Petreu Liviu PNȚCD 22.11.1996
22.   Pop Iftene PNȚCD 22.11.1996
23.   Popa Ioan-Mihai PDSR 22.11.1996
24.   Priceputu Laurențiu PNL 22.11.1996
25.   Radu Alexandru Dumitru USD-PD 22.11.1996
26.   Sârbu Marian PDSR 22.11.1996
27.   Stănescu Mihai-Sorin PNL 22.11.1996
28.   Székely Ervin-Zoltan UDMR 22.11.1996

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Stancov George-Iulian USD-PD 22.11.1996 18.10.1999

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Duțu Ion PRM 22.11.1996 10.07.2000
2. Năstase Toma PRM   11.07.1997
3. Stancov George-Iulian USD-PD 22.11.1996 18.10.1999

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 aprilie 2019, 21:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro