Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Industrii Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Iancu Iulian PSD  
2. Vicepreședinți Bende Sándor UDMR  
3.   Chiriță Dumitru PSD  
4.   Popescu Virgil-Daniel PNL  
5. Secretari Adnagi Slavoliub Minoritati  
6.   Mînzatu Roxana PSD  
7. Membri Andrușcă Dănuț PSD  
8.   Bica Dănuț PNL  
9.   Bontea Vlad PSD  
10.   Bumb Sorin-Ioan PNL  
11.   Lovin Dumitru ALDE  
12.   Mohaci Mihai PSD  
13.   Paraschiv Rodica PSD  
14.   Petcu Toma-Florin ALDE 01.02.2017
15.   Petric Octavian PSD  
16.   Prună Cristina-Mădălina USR 25.04.2017
17.   Stancu Florinel PSD  
18.   Ștefan Ion PNL  
19.   Toma Ilie PSD  
20.   Velcea Nicolae PSD 14.02.2017
21.   Vlad Sergiu Cosmin USR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Babuș Radu PSD 05.01.2017 01.02.2017
2. Borza Remus-Adrian ALDE   01.02.2017
3. Chiriac Viorel PSD   05.01.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 27 mai 2017, 7:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro