Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Viorel Ștefan Ștefan Viorel PSD  
2. Vicepreședinți Ion Sârbulescu Sârbulescu Ion
vicepreședinte din 2 dec. 2003
PNL 02.12.2003
3. Secretari Maria Ciocan Ciocan Maria PRM  
4. Membri Avram Crăciun Crăciun Avram PSD  
5.   Ion Hîrșu Hîrșu Ion PSD 12.01.2001
6.   Vasile Horga Horga Vasile PRM  
7.   Ion Mihăilescu Mihăilescu Ion PSD 29.06.2004
8.   Iuliu Păcurariu Păcurariu Iuliu PD  
9.   Valentin Zoltán Puskás Puskás Valentin Zoltán UDMR  
10.   Dan Nicolae Rahău Rahău Dan Nicolae neafiliat  
11.   Constantin Toma Toma Constantin PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Constantinescu Dan PNL 18.11.2003

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Constantin Bîciu Bîciu Constantin PRM 06.09.2001 15.03.2004
2. Constantinescu Dan PNL   18.11.2003
3. Marin Dinu Dinu Marin PSD 08.03.2004 29.06.2004
4. Nicolae Mischie Mischie Nicolae PSD   21.12.2000
5. Dumitru Petru Pop Pop Dumitru Petru PRM   06.09.2001

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 19 mai 2022, 14:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro