Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Marian Ovidiu
președinte din 8 sep. 2010
PNL  
2. Vicepreședinți Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD  
3. Membri Arcaș Viorel PSD  
4.   Marcu Gheorghe PSD  
5.   Măgureanu Cezar Mircea PSD 03.03.2011
6.   Mocanu Alexandru PD-L  
7.   Nicoară Marius Petre PNL  
8.   Păran Dorin PNL  
9.   Pintilie Vasile PD-L 15.11.2010
10.   Rușanu Dan Radu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Ariton Ion PD-L 08.09.2010
2. Secretari Mustățea Vasile PNL  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ariton Ion PD-L   08.09.2010
2. Mardare Radu Cătălin PSD   02.03.2011
3. Mustățea Vasile PNL   25.06.2012
4. Rasaliu Marian Iulian PD-L 08.09.2010 15.11.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 aprilie 2019, 17:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro