Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Arcaș Viorel
președinte din 16 sep. 2014
PSD  
2. Vicepreședinți Dumitrescu Iulian PNL  
3. Secretari Badea Leonardo
secretar din 4 feb. 2013
PSD  
4. Membri Bălu Marius PNL  
5.   Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD  
6.   Dincă Mărinică PNL 24.02.2014
7.   Isăilă Marius Ovidiu neafiliat 03.03.2014
8.   Oprea Mario-Ovidiu PNL 24.02.2015
9.   Păran Dorin PLC 15.02.2016
10.   Teodorovici Eugen Orlando PSD  
11.   Vegh Alexandru UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Nicula Vasile Cosmin PSD 16.09.2014
2. Secretari Calcan Valentin Gigel PSD 04.02.2013

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Calcan Valentin Gigel PSD 04.02.2013
2. Ehegartner Petru PLC 03.03.2015
3. Isăilă Marius Ovidiu neafiliat 24.02.2014
4. Mora Akos-Daniel PNL 18.11.2014
5. Nicula Vasile Cosmin PSD 06.10.2014
6. Popa Constantin neafiliat 03.03.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 19 noiembrie 2018, 13:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro