Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Industrii Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Popescu Dan Ioan PDSR  
2. Vicepreședinți Pițigoi Barbu PNȚCD  
3.   Radu Alexandru Dumitru USD-PD  
4. Secretari Antal István UDMR  
5.   Bivolaru Ioan PDSR  
6. Membri Dărămuș Nicolae Octavian neafiliat  
7.   Drumen Constantin neafiliat  
8.   Enescu Ion PNȚCD  
9.   Irimescu Haralambie PNȚCD  
10.   Manolescu Oana Minoritati  
11.   Moucha Romulus-Ion PDSR  
12.   Mureșan Avram Ioan PNȚCD 09.03.1998
13.   Muru Grigore PNȚCD 07.09.2000
14.   Naidin Petre PDSR  
15.   Nica Dan PDSR  
16.   Pavel Vasile PNȚCD  
17.   Popescu Dumitru PDSR  
18.   Popescu Irineu PNȚCD 24.03.1997
19.   Priceputu Laurențiu PNL  
20.   Ráduly Róbert Kálmán UDMR  
21.   Sandu Ion Florentin PDSR  
22.   Sassu Alexandru USD-PD 22.02.1999
23.   Ștefănoiu Luca PRM 10.02.1997

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Albu Gheorghe USD-PD   01.09.1998
2. Băbălău Constantin PRM   10.02.1997
3. Băsescu Traian USD-PD   26.06.2000
4. Gheorghiof Titu Nicolae PNL   01.09.1999
5. Raica Florica Rădița PNȚCD 20.01.1997 24.03.1997

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 16 august 2018, 17:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro