Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Industrii Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Iulian Iancu Iancu Iulian PSD  
2. Vicepreședinți Sándor Bende Bende Sándor UDMR  
3.   Dumitru Chiriță Chiriță Dumitru PSD  
4.   Virgil-Daniel Popescu Popescu Virgil-Daniel PNL  
5. Secretari Slavoliub Adnagi Adnagi Slavoliub Minoritati  
6.   Roxana Mînzatu Mînzatu Roxana PSD  
7. Membri Dănuț Andrușcă Andrușcă Dănuț PSD  
8.   Dănuț Bica Bica Dănuț PNL  
9.   Vlad Bontea Bontea Vlad PSD  
10.   Sorin-Ioan Bumb Bumb Sorin-Ioan PNL  
11.   Dumitru Lovin Lovin Dumitru ALDE  
12.   Mihai Mohaci Mohaci Mihai PSD  
13.   Toma-Florin Petcu Petcu Toma-Florin ALDE 01.02.2017
14.   Octavian Petric Petric Octavian PSD  
15.   Cristina-Mădălina Prună Prună Cristina-Mădălina USR 25.04.2017
16.   Florinel Stancu Stancu Florinel PSD  
17.   Ion Ștefan Ștefan Ion PNL  
18.   Ilie Toma Toma Ilie PSD  
19.   Nicolae Velcea Velcea Nicolae PSD 14.02.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Radu Babuș Babuș Radu PSD 05.01.2017 01.02.2017
2. Remus-Adrian Borza Borza Remus-Adrian neafiliat   01.02.2017
3. Viorel Chiriac Chiriac Viorel PSD   05.01.2017
4. Rodica Paraschiv Paraschiv Rodica PSD   13.09.2017
5. Sergiu Cosmin Vlad Vlad Sergiu Cosmin USR   30.05.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 24 octombrie 2017, 7:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro