Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Afaceri europene Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae
președinte din 25 sep. 2012
PSD  
2. Vicepreședinți Chiuariu Tudor-Alexandru
vicepreședinte din 25 sep. 2012
PNL  
3.   Derzsi Ákos
vicepreședinte din 17 mai 2011
UDMR  
4.   Păduraru Nicușor
vicepreședinte din 17 mai 2011
PD-L  
5. Secretari Spînu Teodor-Marius
secretar din 17 mai 2011
PD-L 17.05.2011
6.   Tîlvăr Angel
secretar din 17 mai 2011
PSD  
7. Membri Ardeleanu Sanda-Maria PD-L  
8.   Banu Mihai PD-L  
9.   Bănicioiu Nicolae PSD  
10.   Brînză William Gabriel PD-L  
11.   Chiriță Dumitru PSD  
12.   Cristian Horia PNL  
13.   Ganț Ovidiu Victor Mino.  
14.   Giurgiu Mircia PSD  
15.   Grosaru Mircea Mino.  
16.   Hrebenciuc Viorel PSD  
17.   Leșe Doru Brașoan PNL  
18.   Máté András-Levente UDMR  
19.   Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL  
20.   Pâslaru Florin-Costin PSD 12.10.2011
21.   Popescu Adrian PD-L  
22.   Știrbeț Cornel PD-L  
23.   Voinescu-Cotoi Sever PD-L  
24.   Zgonea Valeriu Ștefan PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Hrebenciuc Viorel PSD 02.05.2011 25.09.2012
2. Vicepreședinți Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL 17.05.2011 25.09.2012

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Cărare Viorel neafiliat 17.05.2011
2. Cherecheș Cătălin neafiliat 30.05.2011
3. Dușa Mircea PSD 12.10.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 iulie 2017, 3:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro