Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Transport Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bode Lucian Nicolae PNL  
2. Vicepreședinți Băișanu Ștefan-Alexandru
vicepreședinte din 13 iun. 2017
ALDE 13.06.2017
3.   Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD  
4.   Rădulescu Cătălin-Marian
vicepreședinte din 28 feb. 2017
PSD  
5. Secretari Bodea Marius PNL  
6. Membri Achiței Vasile-Cristian PNL  
7.   Banias Mircea Marius Neafiliați  
8.   Benedek Zacharie UDMR  
9.   Boboc Valentin Gabriel PSD 13.06.2018
10.   Căciulă Aurel PSD  
11.   Cristache Cătălin PMP  
12.   Cuc Alexandru-Răzvan PSD  
13.   Drulă Cătălin USR  
14.   Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD  
15.   Moșteanu Liviu-Ionuț USR  
16.   Rotaru Alexandru PSD  
17.   Simonis Alfred - Robert PSD 06.02.2018
18.   Șișcu George PNL  
19.   Șova Lucian PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Banias Mircea Marius Neafiliați   13.06.2017
2.   Cuc Alexandru-Răzvan PSD   28.02.2017
3. Secretari Suciu Matei PSD 05.09.2017 13.06.2018
4.   Șova Lucian PSD   05.09.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Boboc Valentin Gabriel PSD 11.12.2017 06.02.2018
2. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD   11.12.2017
3. Suciu Matei PSD 01.02.2017 13.06.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 15:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro