2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bode Lucian Nicolae PNL  
2. Vicepreședinți Băișanu Ștefan-Alexandru
vicepreședinte din 13 iun. 2017
ALDE 13.06.2017
3.   Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD  
4.   Rădulescu Cătălin-Marian
vicepreședinte din 28 feb. 2017
PSD  
5. Secretari Bodea Marius PNL  
6.   Suciu Matei
secretar din 5 sep. 2017
PSD 01.02.2017
7. Membri Achiței Vasile-Cristian PNL  
8.   Banias Mircea Marius neafiliat  
9.   Benedek Zacharie UDMR  
10.   Căciulă Aurel PSD  
11.   Cristache Cătălin PMP  
12.   Cuc Alexandru-Răzvan PSD  
13.   Drăghici Mircea-Gheorghe PSD  
14.   Drulă Cătălin USR  
15.   Moagher Laura-Mihaela PSD  
16.   Moșteanu Liviu-Ionuț USR  
17.   Rotaru Alexandru PSD  
18.   Șișcu George PNL  
19.   Șova Lucian PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Banias Mircea Marius neafiliat 13.06.2017
2.   Cuc Alexandru-Răzvan PSD 28.02.2017
3. Secretari Șova Lucian PSD 05.09.2017