Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Apostolache Victor PDSR  
2.   Avarvarei Ioan PDSR  
3.   Badea Nelu PUNR  
4.   Câmpean Teodor PNȚCD  
5.   Crețu Ioan PD 18.10.1999
6.   Făniță Triță neafiliat  
7.   Fuior Victor PUNR 06.09.2000
8.   Ghitiu Paul PNȚCD  
9.   Juravlea Petru neafiliat 30.09.1999
10.   Nicolai Marin PNȚCD 30.09.1999
11.   Pașca Liviu Titus PNL  
12.   Pătru Nicolae PRM  
13.   Predilă Marin PDSR  
14.   Secrieru Dinu PNL 30.09.1999
15.   Szabó Károly Ferenc UDMR 13.09.1999

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Csapó Iosif UDMR   13.09.1999
2. Hăucă Teodor PD 30.09.1999 18.10.1999
3. Huidu Dumitru PUNR   06.09.2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 3:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro